Services

 • Педикир

  Педикир претставува нега на кожата, прстите и ноктите на нозете.

 • Мадертотерапија

  Мадертотерапијата е специјален тип на антицелулитна масажа, која се изведува со специјално дизајнирани дрвени рамки(OKLAGIJA), ролки и чаши!

 • Солариум

  Medicinski solarium totalno bezopasen i bez nikakvi posledici kon klientite.

 • Масажи за тело

  Масажата со топли вулкански камења е третман од Далечниот исток кој се применува повеќе од 1000 години, а денеска е составен дел од антистрес програмите во спа центрите низ светот.

 • Третмани за тело

  Антицелулитната масажа е масaжа со посебна техника на работа со која се овозможува ослободување на заробениот (наталожен) целулит и помага во негово брзо елиминирање.

 • Третмани за лице

  ОСВЕЖИТЕЛЕН ТРЕТМАН со професионаланата козметичка линија на Dr.Temt.- Подарете му ја на вашето лице негата која ја заслужува!

 • Детоксификација

  ДЕТОКС СПА СИСТЕМ – Детоксификација на телото преку нозете.

 • Парафински третман на рацете и нозете

  Парафинскиот третман на рацете и нозете е најбрз начин за нега и регенерација на кожата. За овој третман се користат посебни восоци кои се загреваат и кои на тој начин продираат длабоко во кожата.

 • Професионална шминка

  Професионална шминка за свечени и дневни пригоди.

 • Маникир

  Маникир претставува нега на кожата, прстите и ноктите на рацете.

 • 1
 • 2